Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vanessa Hudgens - Psychic Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sometimes I feel his love, sometimes I don't
There's times when he proves it then times when he won''t
Its time I know the deal about how he truly feels
I guess what's killing me is just not knowin

[Chorus]
My friends all tell me maybe I should seek a psychic
They tell me just beware I may or may not like it
But either way I know I need to get some answers
About where I stand with him
How do I know, I need to know

If he's for real won't you please let me know
Or is he just playin, what's your magic card show
Something bout when he's here makes me not see so clear
Does your crystal ball show any lovin at all

[Chorus]

I know this must seem so desperate
But desperate is what I've become
I'll do anything to know I'm the only one
Anything to get the truth from you

[Repeat Chorus 2]Nuk kemi video për këtë këngë.
Vanessa Hudgens - Psychic
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Psychic".
3. Video është e këngës "Psychic", por nuk këndohet nga Vanessa Hudgens.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vanessa Hudgens:


Komente 0