Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vanessa Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
 • Vendlindja:
 • Iserlohn 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Vanessa Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Vanessa jeton me nënën e saj e cila punon si infermiere. Prindërit e Vanesses janë divorcuar. Babai i saj i cili erdhi nga Kosova punoi si shofer kamioni dhe Vanessa e sheh rregullisht. Vanessa është studente ashtu edhe si gjysmë vëllai i saj Dardan Krasniqii cili jeton me babanë e tij. Kënga e saj e preferuar është: Bruno Mars: "Talking To The Moon" dhe All 4 One: "Beautiful As You". Pseudonimi: Vanii. Ngjyra e flokëve: kafe. Ngjyra e syve: e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Vanessa Krasniqi, Vanesa Krasniqi

Komente 3