Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vani - Te Dua Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Prej dashnis sonte jam tuj plas
Nuk po mundem qe ti flas
Mik pas miku fjal kam cuu
Ty me te thon sa shum te du (2x)

REF:(2X)
Te dua te dua
O je per mua
Je si dielli qe ndricon
Leri leri nazet
Nazet e tua
A me don a nuk me don

ishalla mendjen ta prish
jam betu goce ta dish
s'kam me vdek pa ti provu
buza jote eshte per mu(2X)

REF:(2X)
Te dua te dua
O je per mua
Je si dielli qe ndricon
Leri leri nazet
Nazet e tua
A me don a nuk me don

REF:(2X)
Te dua te dua
O je per mua
Je si dielli qe ndricon
Leri leri nazet
Nazet e tua
A me don a nuk me don


Ky tekst u dërgua nga Gulu   saramk   ALDOoooVani Gjuzi
Publikimi: 01/12/2013


Vani - Te Dua Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua Te Dua", por nuk këndohet nga Vani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vani Gjuzi:


Komente 0