Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vani - Jasha Gon Kalaja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

(x2)Na shkoj menja gjith anej sa tiron e dhe kavaj pa ja lon e prish se lej Gon Kalaja me nejt ne maj
ref.Jasha Gon Kalaja per ty po kendojm me sybardh tironen me ju disponu
(x2)Cfar kekron e bardha zemer ke kompleksi do ti gjesh gjith
shipnin ka bo emer Gon Kalaja je legjend
Jasha Endrri vogel per ty po kendojm me Sybardh Tironen zjarr ne po e bojm
ref.Jasha Gon Kalaja per ty po kendojm me Sybardh Tironen me ju disponu
Jasha Endrri vogel per ty po kendojm me Sybardh Tironen zjarr ne po e bojm


Ky tekst u dërgua nga Dj gersiVani Gjuzi
Publikimi: 26/01/2015


Vani - Jasha Gon Kalaja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jasha Gon Kalaja".
3. Video është e këngës "Jasha Gon Kalaja", por nuk këndohet nga Vani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vani Gjuzi:


Komente 0