Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Varrosi

Vendlindja: Burrel  
Jeton dhe vepron në  
Mosha: 29 Vjeç
Ditëlindja: 04 Tetor 1988
Shenja e Horoskopit: Peshorja

Këndon kryesisht: Hip-Hop

Varrosi është një këngëtar i njohur. Varrosi eshte Rapper me grupin O.T.R. Ai ka lindur ne Burrel te Matit (Shqiperi), por tani jeton ne Londer, United Kingdom. Emri i tij i vertet eshte Denis Hajri.

» Dërgo Korrigjime »

Punuan Biografinë:  Serpente    ThePirust9  

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  437

  • Varrosi ka këto rrjete sociale:


Më shumë artikuj nga Varrosi »
teksteshqip.com © 2007 - 2017