A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Varrosi - Die Slow  (Feat. Shadow)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/08/2011

2011-08-20T17:36:51

Featuring

Shadow

Këngë e albumit:

"Living Your Dream"


VARROSI:
reperat e sotshem nuk kan gjo per terezie
ktyne djemve totr migrofoni ju ka hije
e kta gjyshat e hip-hopit si kon qef me bo rikthime
kan vdek llokumat me arra, 3 tyma kan bo sfidime
e qes tymin e smokut si me qen piston makine
rri vetem me tipa shqipee si dum me nejt anonime
anollime per repera si skadim ju vika era
migrofonat shloni ntok se kunder nesh nuk keni vlera
pedera boni mbrapa otr forc e madhe
die slow matha faka se sun shpeton ksaj radhe
am a bad boy edhe kom london swagga
per rap kom uri raperat ti pjeki nskara
po boni gara me njoni-tjetrin se na jena shum para
otr, mns(money never sleep), per ju jon shum trona
barbona, diss'at va anollona
kur un kom migrofonin raperat bohen kufoma

SHADOW:
pidh shtrengohu fort
kur nxehet hekuri ti pidh nane mbrohu
ta boj damin e shpejt aq sa jam i shpejt nflow
gati me koh mos u ngut ti merre slow
tmbaroj abonimi jetes krise bythen edhe qohu
die slow shpirti del kadal-kadal
eshte fati nje shkerdahti qe shtyhet me anormal
bohet fjal seshte ma djal esht 1 trup diku nkanal
1 material per gjith dhe 1 dosje me shum zyrtar
nxehet nje tip shum eger kur preket nje zemer
nxirret nje hekur per seder dhe vdes dikush tjeter
kthehet nga kujtesa nje histori shum e vjeter
ata qe dje qun zonin sod e pergjithmon heshten!!

VARROSI:
erdhi koha prap per reperat me bo poz
otr nsken e repit, reperat i bon bloz
besoj veq nALLAHUN po nuk domethan jam hoxh
walahi ma brada rreperat i skandalos
t'injoroz se nrap e boj namin
otr deri nvdekje e spo mhan per asnjonin
zonin mos e qoni, ne migrofon mos folni rrena
folni realitetin e ca keni mrena nzemera
ju e dini mir se ma tmir se na nuk ka
otr kur osht nsken ta con venin nhava
atmosferen krejt e djegim jena mbreter ajo dihet
mas 3 tyma e percjellim vec prejt tymit veni nxihet
dihet shum mir kush nrap po bon hita
na prap e shkelim venin se u renovu fabrika
logjika nuk funksionon ne mikrofon bani si trapa
otr jena shum nalt na smerrna me halabaka


Ky tekst u dërgua nga Otr Man   OTRFORLIFE   abinho
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019