TEKSTESHQIP

Varrosi
Tu Pi Splifa
Lyrics
(Feat. Noizy)

Tu pi splifa on the chill mode
same rutine si dje dhe sot
(2x) bojm the ganglife
jetojm me shok.

(2x) Splifa my splifa
krejt po i pina
femnat u knaqen
tu pi cocaina
cunat nrrug me benz e me bima
shpejtsia sketerr sa nuk qet ma makina.

Rrobat firmato
a thu jan prej Laci
1 hap perpara
m'pelqe avantazhi

Rreperat gjuhen
si cjapi te kasapi
ka kokat ka shpattlat
MANDUCA-VERSACE

Gjithmon me kapele
si Gundoh Marriage
trankila trankila
muchacot jan gati

Dhipat shofin shtremt vec per inati
del syni venit nuk po shifet fetty wap-i
tu ndjek florinin si pun pirati
eci me hapin e kohes si digitalbi

Boqet shum sexy
si Almede Abazi
nuk nalem tu pi
mos me ul basti

Me Zinin nsken gjithmon bohet nami
kundertshtaret cof sikur ponani
Fuck you Fucking Fuck evrybody

ref :D

DËRGOI:
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200