Vasfije Krasniqi
Vasfije Krasniqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}



Biografia

BIOGRAFIA: Vasfije Krasniqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 12 Qershor 2020, Vasfije Krasniqi publikon videoklipin "Ike Ike". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani. Më datë 19 Qershor 2021, Vasfije Krasniqi publikon videoklipin "E Hjeshmja E Konakut". Muzika e këngës u punua nga Emin Aliu, teksti u shkrua nga Sami Aliu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Xheni Meçe. Më datë 16 Korrik 2021, Vasfije Krasniqi publikon videoklipin "Ta Shoh N'valle Gurbetqarin". Më datë 1 Shkurt 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>




Lidhje




Komente 0