Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vasillaq Gremi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Fier 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 55 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Vasillaq Gremi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 2 Tetor 2019, Vasillaq Gremi publikon videoklipin "Dhurate Per Ditelindje". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentKurbetliu

★★★☆☆


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Spiro Roko

Hysni Alushi

Arjan Toci

Arben Delaj

Reshit Boka

Hajredin Gjeta

Gjergj Leka

Fred Delaj

Leonard Bombaj

Joe Artid Fejzo

Tags: Vasillaq Gremi


Komente mbi këtë artist