Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vaske Curri - Rite Moje E Dashure
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rite Moje E Dashure".
3. Video është e këngës "Rite Moje E Dashure", por nuk këndohet nga Vaske Curri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Vaske Curri - Rite Moje E Dashure Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Te Prita Moj Mike"

Komente

Asnjë Koment

30/01/2014

2014-01-30T13:04:17+01:00Shume vjet u bene
Rite moj e dashur oi
Qe nuk jemi pare
Margarite e dashur o

Malli moj me ka marre
Rite moj e dashur oi
Te te puth ne balle
Margarite e dashur o (x2)

Mbushem o per te qare
Rite moj e dashur oi
Malli me ka marre
Margarite e dashur o

Ti cupe dhe une djale
Rite moj e dashur oi
Malli me ka marre
Rite moj e dashur o

Moj debore e bardhe
Margarite e dashur oi
Malli c'me ka marre
Margarite e dashur o


Ky tekst u dërgua nga P.K
Më Shumë Këngë Nga Vaske Curri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë