Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Vaske Curri - Tane Moje Tane  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/01/2014

2014-01-30T13:04:25+00:00

Këngë e albumit:

"Te Prita Moj Mike"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tane Moje Tane" kënduar nga Vaske Curri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vaske Curri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vaske Curri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet