Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vedat Ademi - Yjet S'bien Shpesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

kometa prane ishte vera jone
ajo qe e tham me shum te dy na thon
duke qeshur nje nate
ti gishtin drejton
tek nje yll atje lart
dhe i vure emrin tend
me the
ndoshta eshte shenje per ne
sepse yjet sbien shpesh
per mua ti je
sa her atje lart me sheh cdoher
mendon vetem kte moment
dhe me qet

sdi as sa do ti ngjaj sdoja diellin te lind
vetem puthjen me zjarr
pran detit un e ti
akoma te ndjej
eshte me shumm se me fort
dhe sot jam me ty
gjithmon do ta kujtoj

ref 2
me the ndoshta eshte shenje per ne
sepse yjet sbien shpesh
per mua ti je
sa her atje lart me sheh cdohere
mendon vetem kte moment dhe me qesh ,me qesh , me qesh


Ky tekst u dërgua nga  oriadVedat Ademi
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/11/2010
Festivali: Kënga Magjike 2010
Muzika: Endrit Shani
Teksti: Big Basta


Vedat Ademi - Yjet S'bien Shpesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yjet S'bien Shpesh".
3. Video është e këngës "Yjet S'bien Shpesh", por nuk këndohet nga Vedat Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vedat Ademi:


Komente 0