Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vedat Ademi - Ne Frymen Tende Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  61

Sa te njoha u pushtova
Thjesht me nje shikim
Trupi drithem si rrufe me shkoj
Te vura emrin tim
Cdo e qeshur cdo e puthur
Ishte cmenduri
Afer teje ne qiellin e shtate
Pa ty zbrazeti

Te besoooooj
Te besoj gjithcka se ti une jam
Me thuaj a ke kufi
Per nje keng
Te jetoj kur frymen tende
Ma dhe te jap shpirt

Mos me thuaj Se nje tjeter
Si une mund ta gjesh
Si tapet kur zbathur ti kalon
Une dhe mund te jem
Ti pran detit lart ne quei
Hypur mbi balon
Nuk kam frike te hidhem as te vdes
Tek ty do frymoj

Te besoooooj
Te besoj gjithcka se ti une jam
Me thuaj a ke kufi
Per nje keng
Te jetoj kur frymen tende
Ma dhe te jap shpirt

Me shiko dhe une ty jam
Te dua te dua
Me shume me shume nuk ka

Te besoooooj
Te besoj gjithcka se ti une jam
Me thuaj a ke kufi
Per nje keng
Te jetoj kur frymen tende
Ma dhe te jap shpirt


Ky tekst u dërgua nga  jonitekstVedat Ademi
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/11/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Big Basta
Orkestrimi: Gent Myftaraj


Vedat Ademi - Ne Frymen Tende
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Frymen Tende".
3. Video është e këngës "Ne Frymen Tende", por nuk këndohet nga Vedat Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vedat Ademi:


Komente 0