Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vedat Gashi

Nuk ka akoma asnjë votë

Vedat Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Roland Hoxha

Artan Rexha

Ismajl Rexha

Lindi Mehmeti

Shpend Kerleshi (Pena)

Leutrim Llozani

Tiron Alili

Alban Bala

Bekim Ademaj

Jeton Rrudhani

Tags: Vedat Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet