Vellezerit Abazi
Vellezerit Abazi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Vellezerit Abazi është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2012, Vellezerit Abazi publikojnë albumin "Ti Oj Bukuroshe". Më datë 2 Korrik 2022, Vellezerit Abazi publikojnë videoklipin "S'mundëm Pa Ty". Më datë 8 Nëntor 2023, Vëllezërit Abazi publikojnë videoklipin "E Di Mirë". Teksti i këngës u shkrua nga Bajram Abazi, ndërsa orkestrimin e përgatitën në bashkëpunim Agon Neziri & Amir Abazi. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0