Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Abazi - Isha Ne Vetmi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  21

Isha ne vetmi,
tuj mendu per ty,
mora te shiqoj ne fotografi,
mora te shiqoj ne fotografi,
lotet me shkojn per faqe,
kur t'shiqoja ty,
zemra me vajtonte per ty vash per ty,
zemra me vajtonte per ty vash per ty.
ulur ne nje guri,
te kujtoja ty,
e shiqoja vendin ku rrishim ne dy,
e shiqoja vendin ku rrishim ne dy,
ju o zogjt e malit ju bilbila shum,
ejani pran meje se jam i vetmum,
ejani pran meje se jam i vetmum,
ju fushat me lule,
ju o lisa te gjat
a me shihni mua si po qaj me lot,
a me shini mua si po qaj me lot.


Ky tekst u dërgua nga Sy Zjarrta ( Gasolina)

Vellezerit Abazi - Isha Ne Vetmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Isha Ne Vetmi".
3. Video është e këngës "Isha Ne Vetmi", por nuk këndohet nga Vellezerit Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Abazi:


Komente 0