Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Abazi - Te Ai Vendi I Vjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16

A te shkon ty nder mend a ke harru te aj vend un me ty kur jem taku te aj vend ku e lam takimin ku ne zemrat zemrat tona jehon gzimi
x2.
Kur te vershojn lotet mos mendo per mua shko te vendi i vjeter kur jemi takuar

Shko e ulu en at vend e kjaj me lot e kujto ato dit kur ishim bashk mos me fajso ti mua se un skam faj mir edin ti edin sa tkam dasht

X2. Kur te vershojn lotet mos mendo per mua shko te vendi i vjeter kur jemi takuar

X2. Kur te vershojn lotet mos mendo per mua shko te vendi i vjeter kur jemi takuar


Ky tekst u dërgua nga  edona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Abazi - Te Ai Vendi I Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ai Vendi I Vjeter".
3. Video është e këngës "Te Ai Vendi I Vjeter", por nuk këndohet nga Vellezerit Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Abazi:


Komente 1