Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Abazi - Dikur E Kam Dasht Nje Vajz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

dikur e kam dasht ni vajz ajo shkoj vetem e me la vetem kujtim me la rrugen spari kur u pame vendin ku jem dal vetem kujtim me la rrugen spari ku jem pa aa vendin ku jem dal nje dit dola asaj rruge o h sa veshtir pa ty si pa shpirt ende gjurmet kishin mbetur te aj lis gerrmat hala sishin prish ende gjurmet kishin mbetur te aj lis gerrmat hala sishin prish aty ula te kujtoja ja nisa qaj per ty une me4 lot dikur ishim ne dy sbashku tash vet me ke lan duke qa me lot dikur i shim ne dy s bashku tash vet me ke laaaan duke qa me lot


Ky tekst u dërgua nga Fiton Lestrani

Vellezerit Abazi - Dikur E Kam Dasht Nje Vajz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dikur E Kam Dasht Nje Vajz".
3. Video është e këngës "Dikur E Kam Dasht Nje Vajz", por nuk këndohet nga Vellezerit Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Abazi:


Komente 0