Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Abazi - Kaloj Koha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Kaloj koha iken ditet e ma kurr s'te pash pse me deshte pse te deshta pse pa ty tash jam...Dal nqytet moj zemra ime shetis posht e larg asnje tjeter sme bje ne sy se ze vendin tan...Qdo njeri une qe takoj pres diqka mem than jo askush nuk ma din hallin pse nuk jemi bashk DY HER.. Eja ti me mueja shum te du n'ty jam dashuru...ref 2x...
Kajher ndalem i kujtoj diur ishim bashk vet me thojshe se te duatash vet me ke lan.nuk po e di se ku gjindesh nuk po e di ku je..por shpresoj se do te vjen dita bashk do te jemi ne..2x.qdo njeri une qe takoj pres diqka mem than jo askush nuk ma din hallin pse nuk jemi bashk...
Eja ti me mueja shum te du n'ty jam dashuru...ref 3x...Eja ti me mueja shum te du n'ty jam dashuru...ref 2x...


Ky tekst u dërgua nga Xifi Dhe Imrija

Vellezerit Abazi - Kaloj Koha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kaloj Koha".
3. Video është e këngës "Kaloj Koha", por nuk këndohet nga Vellezerit Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Abazi:


Komente 0