Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Abazi - Maturant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

maturant sod sbashku po
festojn erdhi koha ndarjes
nuk di ka do shkojm
2x
dikush ne shtepi di kush
ne fakulltet tjetri emerr
rrugen per me shku ne gurbet


te gjith te vallzojn zbashku
ore shok
se dita e ndarjes na pret
na per bot
2x
te gjith te vallzon
bramjen e matures
e per hater te kohes
e asj te kalues

ejani o shok e te ngrem dolli
se dita e sodit kur nuk dote vi
2x
gezuar pra shoqe edhe ti shoku im
paqi fat nejet edhe shum gezim

gezuar pra shoqe edhe ti shoku im
paqi fat nejet edhe shum gezim

gezuar pra shoqe edhe ti shoku im
paqi fat nejet edhe shum gezim


Ky tekst u dërgua nga Flora

Vellezerit Abazi - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Vellezerit Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Abazi:


Komente 0