Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Abazi - Tash Ka Nis Me Ardh Pranvera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  10

Tash ka nis me ardh pranvera
Lule tbukra u vjen era x2

Fush e male plot gjelbrim
N'zemer kam un nje kujtim x2

E kujtoj nje dashuri
Qe kem pasur ne të dy x2

I kujtoj ato fjalt e tua
Kur me the se shum te dua x2

Kujtoj besen qe mke dhan
Kujtoj vendin qe mke pa x2

Me gjet djal me yll ne ball
Perveq teje smarr askand x2

Pse moj vash ti kshtu veprove
Edhe besen e harrove x2

Lujte fjalen humbe besen
Me kand do ta kalosh jeten x2


Ky tekst u dërgua nga Bushi ......Studenqan.....

Vellezerit Abazi - Tash Ka Nis Me Ardh Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash Ka Nis Me Ardh Pranvera".
3. Video është e këngës "Tash Ka Nis Me Ardh Pranvera", por nuk këndohet nga Vellezerit Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Abazi:


Komente 0