Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Abazi - Te Kerkoj Rrugeve Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Te kerkoj rrugve pa poshu pys njeri mas te ta taku mkalojn net e mkalojn dit me shkon jeta tuj te prit.. Nuk kam GJurm ku met kerku zdi e dashur ku je shku kaloj ditet Sikur era se paty mo zdel Pranvera.

Te kerkoj un ne qdo kun un pa ty dote marr fund Perendia me ka denu un me ty me u dashura se mos tkam un ty ne jet tuj tkerku si peshk ne det duhet vash meshir te ke mu lajmro se ku je.

MKalojn Dite e MKalojn Net breng te madh pata ne jet un per ty gjith nje mendoj si tja boj qe te takoj Kur e Ndegjoj Emrin tani Nje Sulm nzemer un qe kam Gjithmon ty dote pres Deri Tvdes dote kom shpres.


Ky tekst u dërgua nga herolindmorina7

Vellezerit Abazi - Te Kerkoj Rrugeve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kerkoj Rrugeve".
3. Video është e këngës "Te Kerkoj Rrugeve", por nuk këndohet nga Vellezerit Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Abazi:


Komente 0