TEKSTESHQIP

Vëllezërit Alimusaj
Mora Testin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mora Testin" kënduar nga Vëllezërit Alimusaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga vjen e orkestruar nga Drinor Zymberi.