Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Vjen Dita Me U Dashuru Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nate e dite per ty mendoj
kurr per jete une s'te harroj (2x)

je e bukur dhe te du
oj habibe rri me mu (2x)

(ref)
mire ma ban kur me thu
se ti s'egziston per mu
tana t'keqiat mu mi thu
vjen dita me u dashuru
hanife hanife

at kujtohet dita e pare
une ne rruge kur t'pata ndale (2x)

pa dyshim une kur te shikova
oj habie n'ty u dashurova (2x)

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Aliu - Vjen Dita Me U Dashuru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vjen Dita Me U Dashuru".
3. Video është e këngës "Vjen Dita Me U Dashuru", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0