Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu & Salim Arifi - Nero, Nermina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

ka dera kur te rash
zemren time ty ta dhash
asni fjale une s'ta dhash
se ma plase zemren ne bark (2x)

(ref 2x)
nero, nermina, nero nermina
mendoj se te du
dashurine e perparshme
na s'kem me e harru

nana nuk m'lejoj
me tu me u bashku
n'qaf na pacin vajze
ty edhe mu (2x)

(ref 4X)

Albumi: -Moj e pa shpirt- Shkup 1994


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records

Vellezerit Aliu & Salim Arifi - Nero, Nermina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nero, Nermina".
3. Video është e këngës "Nero, Nermina", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu & Salim Arifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0