Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vellezerit Bardheci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Vellezerit Bardheci është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2016, Vellezerit Bardheci publikojnë albumin "Flake E Lirise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareFlake E Lirise (2016)

I Madhi Zot Te Qofshim Fale


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Llapusha

Vellezerit Gojani

Grupi Folklorik Hajvalia

Grupi Dumoshi

Vellezerit Morina

Vllezrit Lamallari

Vellezerit Zogaj

Vëllezërit Plakiqi

Bijte E Marash Krasniqit

Rapsodet E Lumes Kukes

Tags: Vellezerit Bardheci, Vllezerit Bardheci, Vllezrit Bradheci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet