TEKSTESHQIP

Vellezerit Curri
Dola Një Ditë Në Baçe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dola Një Ditë Në Baçe" kënduar nga Vellezerit Curri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.