Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dito e Yli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Dito e Yli është një duo artistësh e njohur. Më datë 16 Dhjetor 2014, Dito & Yli Mziu publikojnë videoklipin "Nen Kontroll". Më datë 24 Dhjetor 2017, Dito & Yli Mziu publikojnë videoklipin "Një Fjalë". Muzika e këngës u punua nga 2Ton, teksti u shkrua nga 2Ton. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 22 Prill 2019, Dito & Yli publikojnë videoklipin "Mos Ma Prish". Më datë 12 Maj 2019, Dito & Yli publikojnë videoklipin "Bonita"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Odin Dhe Anon

Armel Dhe Emanuel Delaj

Luli Dhe Besi

Luani Dhe Migjeni

Tori E Andi

Vio Dhe Darda

Big Sell & Cannabis

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Dielli Dhe Leoni

Tags: Dito, Yli, Vellezerit Dito, Yli Mziu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet