Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Duraku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Vellezerit Duraku është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2018, Vellezerit Duraku publikojnë albumin "Tungjatjeta Adem Demaçi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentTungjatjeta Adem Demaçi (2018)

Kenge Folklorike Nga Batllava


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Folklorik Batllava

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Grupi Dumoshi

Bijte E Bajram Bajes

Vellezerit Bardheci

Bijte E Marash Krasniqit

Vellezerit Gashi

Vllezerit Bajra

Vellezerit Zogaj

Rapsodet E Lumes Kukes

Tags: Vellezerit Duraku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet