Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Gashi - Keng Gurbeti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keng Gurbeti".
3. Video është e këngës "Keng Gurbeti", por nuk këndohet nga Vellezerit Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Gashi - Keng Gurbeti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"Oj Toka E Kosoves"

Këngë e albumit:

"Drit Prishtines"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00ni muj ne kosov veq sa ni sahat
koka shkru mu knaq mu knaq muos mu ban rahat gurbeti ish kan veq me ban seri me te ti prish nervat me te ban gjys njer kush esht bne gurbet at uj kush e pin
kesh me i ban pak pare zor me u kthy ne shpi munin dhe takatin o i kam lan ne vend te huj tashjam kthy te shpia e spe vyj kerkujt munin dhe takatin o i kam lan ne vend te huj tash jam kthy te shpija po spi vyj kerkujt jam kthy te shpija po spi vyj kerkujt


Ky tekst u dërgua nga Avni Miftari Skenderaj
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet