Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Vellezerit Gashi - Vet Me The Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vet Me The Te Dua".
3. Video është e këngës "Vet Me The Te Dua", por nuk këndohet nga Vellezerit Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Vellezerit Gashi - Vet Me The Te Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Bilbilat E Dugagjinit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vet Me The Te Dua" kënduar nga Vellezerit Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 13 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
13

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Aferdita Demaku - Vet Me The Te Dua

Vet me the te dua
e tash mke harruar
e tash mke harruar
Mua me harrove
tjeter dashurove
o tjeter dashurove

Ta la amanet
mos me harro krejt
o mos me harro krejt
Kur piqen qershijat
i kujtoj lotë e mia
kujtoj lot e mia

Kur t’me lind nje djale
o ja la emrin tane
o ja la emrin tane
O kur te lind nje vajze
o leja emrin teme

Albana Mesuli - Vet Me The Te Dua

Vete me the te dua,
e tash m`ke harruar
e tash m`ke harruar...

Mua me harrove,
tjetren dashurove,
tjetren dashurove...

Kur te piqet qershija,
kujtoj lotet e mija,
kujtoj lotet e mija...

Ta la amanet ...
mos me harro krejt...

Kur t`me lindin djale,
ja la emrin tan,
ja la emrin tan...

Kur te te linde vajze,
lenja emrin tem,
lenja emrin tem...

Bajramali Idrizi - Vet Me The Te Dua

Vet me the te dua e tash m'ke harraur e tash m'ke harruar (2x).

ta le amanete mos me harro krejte mos me harro krejte, kur t'piqet qershija kujtoj lotet e mia,kujtoj lotet e mia.

kur t'me lind nje vajze ja le emrin tende ja le emrin tende, kur te t'lind nje djale venja emrin teme venja emrin teme,

kur me shkoje ne ato varre me fustanin zvarre zvarre te vdekurit sec i ngjalle te gjallerit i digje fare

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë