Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vellezerit Gojani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Vellezerit Gojani është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 10 Dhjetor 2013, Vëllezerit Paloka & Vellezerit Gojani publikojnë videoklipin "Bese E Nder Kol Maçi I Hotit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareMe Ju Krenohet Kombi

Burrat E Kombit


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vellezerit Morina

Grupi Folklorik Batllava

Bijte E Bajram Bajes

Grupi Llapusha

Grupi Folklorik Nga Gjilani

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Grupi Dumoshi

Vëllezërit Plakiqi

Vllezrit Lamallari

Bijte E Marash Krasniqit

Tags: Vellezerit Gojani, Martin Gojani, Mark Gojani, Vllezerit Gojani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet