Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Loti I Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

---SHEMSA---
Lot i fundit është ky sot
për ty më s'do t'lotoj
nuk paske as zot
s'mundem të dashuroj
---MUHAMETI---
Me sy s'mundem të t'shikjoj
Ma bëre me tradhti
nuk po mundem ta besoj
se kam prit nga ti
SHEMSA
Largohu shum të kam duruar
MUHAMETI
Pran teje kam qen i poshtruar
SHEMSA
Mos qaj se je duke aktruar
ref:...
Lot,Lotin s'mund ta fal
Mjaft më me fjal
s'mundem që të t'pres
ti je e pa bes
Jet,Jet nuk është kjo
pran teje ai mbet
pse më ke gënjy
s'dua t'shoh me sy
--------II--------
SHEMSA
E unë tash po rri n'vetmi
Kështu jam mësu
Nuk është hera e parë në jet
Dikush me m'tradhtu
MUHAMET
As një ditë s'më paske dasht
Kët se pasna dit
Jeto ti me tjetrin tash
Për mua s'ka drit
SHEMSA
Largohu shum të kam duruar
MUHAMETI
Pran teje kam qen i poshtruar
SHEMSA
Mos qaj se je duke aktruar
ref:...
Lot,Lotin s'mund ta fal
Mjaft më me fjal
s'mundem që të t'pres
ti je e pa bes
Jet,Jet nuk është kjo
pran teje ai mbet
pse më ke gënjy
s'dua t'shoh me sy


Ky tekst u dërgua nga Texti Dhe Muzika Blerim Gashi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Krasniqi - Loti I Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti I Fundit".
3. Video është e këngës "Loti I Fundit", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0