Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Arshiku I Yt Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ka sa dit qe jam tuj t'lyp
Po s'po muj me t'gjet x2

Vendi vend nuk osht tuj me zan
Rahatu nuk jam x2

Ref...x2
U bu bu po du me t'myt
Une jam arshiku yt
U bu bu po du me t'rre
Flokt perpara mos m'i pre

Ti n'e paç pa hile djal
Dil blema unazen x2

Per me t'marr djal un ty
Jo nuk e pys baben x2

Ref...x2
U bu bu po du me t'myt
Une jam arshiku yt
U bu bu po du me t'rre
Flokt perpara mos m'i pre


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Vellezerit Krasniqi - Arshiku I Yt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Arshiku I Yt".
3. Video është e këngës "Arshiku I Yt", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0