Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Kur Ta Kujtosh Prizerenin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur ta kujtosh Prizerenin
Kujtom edhe mua x2

Se atje rinin
Bashk e kem kaluar x2

Ref...x2
Te du te du
Edhepse nuk je me mu
Te du te du
Edhepse me je largu

Shadervan o shesh i bukur
Vend per t'u takuar x2

Ujt e kthjellt porsi loti
T'bon me u dashuruar x2

Ref...x2
Te du te du
Edhepse nuk je me mu
Te du te du
Edhepse me je largu

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Vellezerit Krasniqi - Kur Ta Kujtosh Prizerenin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Ta Kujtosh Prizerenin".
3. Video është e këngës "Kur Ta Kujtosh Prizerenin", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0