Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Me Flori Te Kisha Mbulu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me flori t'kisha mbulu
Veç me m'lujt karshi
Me ma lujt belin e holl
Kisha vdek per ty x2

Ref...x2
Luj moj prizrenase
Ti po din me kall e
Tan rinia kan ra n'hall
Lum kush ka me t'marr

Luje doren posht e lart
O me ritem defit
Tan dynjaja kan me than
Po lun çika e mretit x2

Ref...x2
Luj moj kosovare
Ti po din me kall e
Tan rinia kan ra n'hall
Lum kush ka me t'marr

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Vellezerit Krasniqi - Me Flori Te Kisha Mbulu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Flori Te Kisha Mbulu".
3. Video është e këngës "Me Flori Te Kisha Mbulu", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0