Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Sta Kam Dit Kimetin Nane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

S'ta kam dit kimetin
Nan sa ishe gjall
T'lutem nan te lutem
T'ma bojsh mu hallall x2

Isha i papjekur
Por dhe i lazdruar
Un tash vuj per ty nan
Perse kam gabuar x2

Perse kam gabu

Me rrite me vujtje
E me shum mundime
Sa shum me mungon
Ti moj nana ime x2

Ref...x2
Edhe njiher hallallin
Dua ta kerkoj
Un tash vuj per ty nan
Deri sa t'jetoj

Deri sa t'jetoj

...

Ref...x2
Edhe njiher hallallin
Dua ta kerkoj
Un tash vuj per ty nan
Deri sa t'jetoj

Deri sa t'jetoj


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Vellezerit Krasniqi - Sta Kam Dit Kimetin Nane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sta Kam Dit Kimetin Nane".
3. Video është e këngës "Sta Kam Dit Kimetin Nane", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0