Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Na Kur Ta Bajm Dasem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Ne kur bojna darsem e
Thrrasim gjith Kosoven x2

Thrrasim gurbetqaret e
Thrrasim Diasporen x2

Ne kur t'bojna dasem e
E thrrasim Tiranen x2

Per nusen per dhandrrin
Knojna Napolonin x2

Ne kur t'bojna dasem e
Thrrasim Kumanoven x2

E thrrasim Ulqinin e
Presheven Tetoven x2

Of of e of of
E ni flamur ne maje t'shpis
Jar jar per dasma
Qe na u nis jar o


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Krasniqi - Na Kur Ta Bajm Dasem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Kur Ta Bajm Dasem".
3. Video është e këngës "Na Kur Ta Bajm Dasem", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0