Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Bukuri Moj Pllumbi I Bardh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Bukuri moj pllumb i bardh
Vaj vaj vaj x2

A t'tha nan udha e mar
Vaj vaj vaj x2

Udha e mar nana m'ka than
Lot per faqe ja kam lan x2

Ref...
Vaj vaj vaj vaj
Bukuri e jona
Me kang e valle
Dasem t'madhe bojna

Janana janana janana janana x2

Bukuri moj pllumb i verdh
Vaj vaj vaj x2

Deri ku nana t'ka percjell
Vaj vaj vaj x2

M'ka percjell deri n'kapixhik
Tuj fshi lotet me mindil x2

Ref...
Vaj vaj vaj vaj
Bukuri e jona
Me kang e valle
Dasem t'madhe bojna

Janana janana janana janana x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Krasniqi - Bukuri Moj Pllumbi I Bardh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukuri Moj Pllumbi I Bardh".
3. Video është e këngës "Bukuri Moj Pllumbi I Bardh", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0