Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Qke Ti Qiko Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Çke ti çiko
Aman qe po kjan x2

Jam merzit bre djal
Zemra s'po m'duron x2

O pellumb i bardh
Andej nga flutron x2

Shum te fala i kam
Ti a do t'm'i çon x2

Pershendetmi
Ti o bab e nan x2

Motres edhe vllaut
Te fala m'i ço x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Krasniqi - Qke Ti Qiko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qke Ti Qiko".
3. Video është e këngës "Qke Ti Qiko", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0