Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - O Qe U Kputa Lale Une E Mjera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O ç'u keputa lale
Un e mjera x2

O tuj te prit
Xheladin te dera x2

Ref...
Lule ne po ndahemi bejamanaman
Shpirto dil e piqena
O piqena me goj nuk flasim bejamanaman
Shum durojm e si s'pelcasim e

O ç'u keputa lale
Un e ngrata x2

O tuj te prit
Xheladin te dardha x2

Ref...
Lule ne po ndahemi bejamanaman
Shpirto dil e piqena
O piqena me goj nuk flasim bejamanaman
Shum durojm e si s'pelcasim e

O ç'u keputa lale
Un kercuna x2

O tuj te prit
Xheladin te kumlla x2

Ref...
Lule ne po ndahemi bejamanaman
Shpirto dil e piqena
O piqena me goj nuk flasim bejamanaman
Shum durojm e si s'pelcasim e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Krasniqi - O Qe U Kputa Lale Une E Mjera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Qe U Kputa Lale Une E Mjera".
3. Video është e këngës "O Qe U Kputa Lale Une E Mjera", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0