Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi & Safet Krasniqi - Kumurit E Elbasanit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kumurit e elbasanit,
kendojne heret ne mengjez
(po shkelqen ylli sabahit
nricon syte,dhe fatin tem)x2

je e bukur si hyjnie
si menekshe ne pranvere
(ku te kam moj kumurie
thuaja kenges dhe nji here)x2

mos e merr veten me qafe
zgjidhe shokun djal te ri
(qe t'ju shof si yll e hana
dy zambak per bukuri)x2

lulen ti ma ke dhurue
e shikoj me shume deshire
(moj ti puthsha syte e tue
qe ndricojne si xhevahir)x2

nuk do t'kem aspak zilie
kur te shoh moj tuj shetit
(me dashnoren ne nji hije
jenmi s'bashku dy te rinj)x2Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Krasniqi & Safet Krasniqi - Kumurit E Elbasanit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kumurit E Elbasanit".
3. Video është e këngës "Kumurit E Elbasanit", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi & Safet Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0