TEKSTESHQIP

Vellezerit Krasniqi
Sta Kam Dit Kimetin Nane
Lyrics

S'ta kam dit kimetin
Nan sa ishe gjall
T'lutem nan te lutem
T'ma bojsh mu hallall x2

Isha i papjekur
Por dhe i lazdruar
Un tash vuj per ty nan
Perse kam gabuar x2

Perse kam gabu

Me rrite me vujtje
E me shum mundime
Sa shum me mungon
Ti moj nana ime x2

Ref...x2
Edhe njiher hallallin
Dua ta kerkoj
Un tash vuj per ty nan
Deri sa t'jetoj

Deri sa t'jetoj

...

Ref...x2
Edhe njiher hallallin
Dua ta kerkoj
Un tash vuj per ty nan
Deri sa t'jetoj

Deri sa t'jetoj

DËRGOI: