Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Lleshi - Gjithë Shqipëtarët Janë ShqiponjaVellezerit Lleshi - Shkodra JonëVellezerit Lleshi - Ah PleqniVellezerit Lleshi - Çiftelia Nuk VdesVellezerit Lleshi - Bujari Dhe Qylaxhia (2010)Vellezerit Lleshi - Kenga Jone (2016)Vellezerit Lleshi - Zemra E Kërçovës (2019)Dërgo një album »

Komente 0