A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Lleshi

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  44
BIOGRAFIA: Vellezerit Lleshi is a popular group/singers of Rhapsodic Traditional music. Në vitin 2010, Vellezerit Lleshi publikojnë albumin "Bujari Dhe Qylaxhia" Më datë 10 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi publikojnë videoklipin "Celulari". Më datë 12 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi publikojnë videoklipin "Politika". Më datë 13 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi publikojnë videoklipin "Unaz Per Ty". Më datë 30 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi & Elizabeta Marku publikojnë videoklipin "Shkodra Jone". Më datë 27 Korrik 2015, Vell...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Kenga Jone (2016)

Bujari Dhe Qylaxhia (2010)

Gjithë Shqipëtarët Janë Shqiponja


» Add A Song »

Lum Per Djemt Qe Ka Tropoja
Politika
Kandidati
Djem E Vajza Beqar Plot
Dasma
Tradita Shqiptare
Shuli I Plakut
Celulari
Shkodra Jone
Unaz Per Ty


Related Artists:

Vellezerit Bardheci

Vellezerit Gojani

Vellezerit Zogaj

Vellezerit Gashi

Bijt E Sefes

Vllezrit Lamallari

Vllezerit Bajra

Vëllezërit Plakiqi

Rapsodet E Lumes Kukes

Bijte E Marash Krasniqit


Tags: Vellezerit Lleshi, Vllezerit Lleshi, Vllzrit Lleshi, Pjetër Lleshi, Pjeter Lleshi, Ndue Lleshi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019