Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Vellezerit Morina është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Folklorik Nga Gjilani

Grupi Llapusha

Bijte E Marash Krasniqit

Grupi Folklorik Hajvalia

Vellezerit Zogaj

Vëllezërit Plakiqi

Vllezrit Lamallari

Grupi Dumoshi

Rapsodet E Lumes Kukes

Vllezerit Bajra

Tags: Vellezerit Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet