A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Mziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  39
BIOGRAFIA: Vellezerit Mziu është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore kosovare. Më datë 20 Shtator 2007, Vellezerit Mziu publikojnë videoklipin "Eja Kete Nate". Me këtë këngë, Vellezerit Mziu marrin pjesë në Polifest 2007 në vitin 2007. Më datë 11 Mars 2008, Vellezerit Mziu publikojnë videoklipin "Therrasin Nenat". Në vitin 2008, Vellezerit Mziu publikojnë albumin "Dashnia Bixhoz" Në Qershor 2009, Vellezerit Mziu marrin pjesë në Polifest 2009 me këngën "Dashuria E Vertete". Në vitin 2009, Vellezerit Mziu publikoj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Shamija Beqarit (2015)

Falma Nje Sabah (2014)

5 Djem I Ka Nana (2013)

Nr.1 (2012)

Këngë Të Vjetra Qytetare (2012)

Knaqu Sot (2011)

Mjalt E Zeher (2010)

Mpuq (2009)

Dashnia Bixhoz (2008)

Sa Gezim


» Dërgo Një Këngë »

Hajde Nje Nat
Nana
Eja Kete Nate
Lume
Falma Naj Sabah
Knaqu Sot
Hajde
Dashnia Bixhoz
Dashuri 100%
Njemije Komplimente


Artistë Të Ngjashëm:

Korgelt

Grupi Mister

Minatori

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

WNC

Ritmi I Rruges

Vellezerit Aliu

Tempulli G


Tags: Vellezerit Mziu, Vllezerit Mziu, Vllezrit Mziu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019