Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Vellezerit Mziu - Të Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Pres".
3. Video është e këngës "Të Pres", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Vellezerit Mziu - Të Pres Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/07/2008

2008-07-19T19:21:43+00:00Syt e mi me syt e tu
në shikim tpar jan gërshetu
Më pëlqen shum ai shikim
Ekujtoj me mallëngjim.

Zemra rreh o pa ja nda
Ku tkam shpirt moti stkam pa
Mka marr malli shum për ty
Du met pa pa ty smund trri

Të pres shpirt me padurim
Kthehu ma nga aj mërgim
Un tkam than moj tkam kallxu
Shum ti shpirt je tuj mungu

Qka tbaj un i mjeri kujt un ti ankohem
Apo ndike tjetër un të dashurohem
Mos më le të mjer Nisu menji her
Po të pres e dashur mos më le në terr


Ky tekst u dërgua nga Izi
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë