Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vellezerit Mziu - Diell E Han
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diell E Han".
3. Video është e këngës "Diell E Han", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Mziu - Diell E Han  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/08/2008

2008-08-07T17:36:06+00:00E mora lapsin për ty të shkruaj
thell në zemër kujtimet i ruaj
kam vendos un ti shpalos
krejt në letër un ti vendos
thell në shpirt kjo më brengos

Do të ngjitem lart në qiell
do të bëhem porsi diell
rreze t'forta do të lshoj
shpirtin tan ta rrezatoj

Do të ngjitem lart në qiell
do të bëhem porsi han
natën dit un do ta baj
shpirtin tan do ta ndriçoj
përmes rrezeve të përqafoj

Do të ngjitem lart në qiell
do të bëhem porsi diell
rreze t'forta do të lshoj
shpirtin tan ta rrezatoj

Do të ngjitem lart në qiell
do të bëhem porsi han
natën dit un do ta baj
shpirtin tan do ta ndriçoj
përmes rrezeve të përqafoj


Ky tekst u dërgua nga I Z I
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë