Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Dashnia Bixhoz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa shum hulumtova fundin fjalë e gjeta,
sa shum hulumtova fundin fjalë e gjeta,
Kush nuk dashurooon se di qka asht jeta,
kush nuk dashurooon se di qka asht jeta

ref2:Dashnia bixhoz her mir her nervoz
Ska jet 1000 vjet zemer mos rri vet

Per me pi ni kafe dalim kah qyteti,
per me pi ni kafe dalim kah qyteti,
Vec me ty per dore pom hec muhabeti
veq me ty per dore pom hec muhabeti

ref 2 : Dashnia bixhoz her mir her nervoz ska jet 1000 vjet zemer mos rri vet

ref 2 : Dashnia bixhoz her mir her nervoz ska jet 1000 vjet zemer mos rri vet

Ky tekst u dërgua nga IlirPublikimi: 01/12/2008


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0


Vellezerit Mziu - Dashnia Bixhoz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia Bixhoz".
3. Video është e këngës "Dashnia Bixhoz", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.